Działalność Klubu SKARMAT jest wpierana finansowo ze środków GMINY MIASTA TORUŃ:




a także przez:







stat4u

Zgłoszenia na DInO 2020

Uczestnicy DInO 2020 - zgłoszeni z uregulowanym wpisowym (komplet świadczeń)

Kategoria Uczestnik 1 Miejscowość Wpisowe Uczestnik 2 Miejscowość Wpisowe Uczestnik 3 Miejscowość Wpisowe
TZ Piotr Glinka Ligota    
TZ Janusz Stocki Bydgoszcz    
TZ Arkadiusz Skoczyński PiasekAdam Skoczyński Piasek  
TU Iwona Kurto Skarmat ToruńWojciech Wójcik Orientop Wrocław  
S25 Karolina Chojnacka TazDevil Team Toruń    
S25 Karol Kłodziński TazDevil Team Toruń    
TZ Marek Wrzałkowski "Powsinoga" GłucheJan Dąbrowski "SkarMat" Toruń  
S25 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz    
S10 Jennifer Reinlender BydgoszczDaria Thot BydgoszczMirela Glura Bydgoszcz
TZ Krzysztof Ligienza WrocławRoman Trocha Dzierżoniów  
TT Krystyna Polonius Katowice    
TU Jakub Worona BydgoszczMirosław Worona Bydgoszcz  
TZ Tadeusz Frymark Bydgoszcz    
TZ Krzysztof Miaśkiewicz WrocławMarcin Stefaniak Pęgów  
TZ Zbigniew Socha Gliwice    
TZ Zbigniew Tarnowski Częstochowa    
TZ Michał Sereda EKOTON Grudziądz    
TZ Paweł Rozwadowski Brwinów    
TZ Bartosz Tyczyński WarszawaRenata Orkisz Radom  
S20 Błażej Łyszczarz Bydgoszcz    
S15 Adam Mrozik Bydgoszcz    
TU Tadeusz Kucharski Katowice    
TT Stanisława Kucharska Katowice    
TZ Andrzej Krochmal Warszawa    
TZ Maciej Sołtys Chełmża    
TZ Wojciech Kluska Toruń    
TP Edward Żołnowski GrudziadzAleksandra Żołnowska  
S15 Andrzej Warchoł ŚwiecieMałgorzata Jurczyńska Reda  
TP Beata Papińska TorunZofia Papińska Toruń  
TP Wiesław Wiśniewski Bydgoszcz    
S10 Adam Madajewski PoznańNicola Wyżkiewicz Poznań  
TZ Marcin Krasuski Warszawa    
TU Urszula Trykozko Warszawa    
TU Paweł Mikulak PoznańTomasz Kozłowski Poznań  
S20 Grzegorz Gałązka Osielsko    
TT Wiesiek Szczygieł KrakówMarcin Bieniek Radom  
TZ Justyna Maternicka GdańskJustyna Błaszczyk Gdańsk  
S15 Paulina Buchaj KrzewinyJoanna Buchaj Krzewiny  
TZ Paweł Skoczypiec Toruń    
TT Tomasz Koczko ToruńKatarzyna Koczko Toruń  
TP Zuzanna Kowalska BydgoszczTomasz Kowalski Bydgoszcz  
TZ Artur Małowiński Bydgoszcz    
S15 Adam Mrozik Bydgoszcz    

Zgłoszeni po terminie i/lub bez uregulowanego wpisowego (bez gwarancji otrzymania wszystkich świadczeń)

Kategoria Uczestnik 1 Miejscowość Wpisowe Uczestnik 2 Miejscowość Wpisowe Uczestnik 3 Miejscowość Wpisowe
TZ Bartłomiej Mazan SzczecinAleksandra Mazan Szczecin  
TU Paweł Starzyński WarszawaKamil Starzyński Otwock  
TU Barbara Kmiecikowska ToruńKrzysztof Kmiecikowski Toruń  
S25 Radosław Balmowski Janikowo    
S25 Jarosław Bartczak Papowo ToruńskieRobert Dębiński Toruń  
S20 Jolanta Dębińska ToruńIwona Bartczak  
TP Piotr Gadecki WarszawaDominika Gadecka Warszawa  
TZ Wojciech Kluska ToruńRafał Kluska Toruń