Zgłoszenia na Matnia 2019
Uczestnicy Matnia 2019 - zgłoszeni z uregulowanym wpisowym (komplet świadczeń)
Kategoria | Uczestik 1 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestik 2 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestik 3 | Miejscowość | Wpisowe |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TU | Agnieszka Ćmiel | Gliwice | |||||||
TU | Adam Gruca | Gliwice | |||||||
TT | Bartosz Pieńkowski | Zielona Góra | Alicja Zimostrat | Zielona Góra | Sebastian Romejko | Zielona Góra | |||
TU | Dariusz Mazurek | Warszawa | |||||||
TZ | Krzysztof Ligienza | Orientop Wrocław | |||||||
TU | Adam Stalka | Kraków | |||||||
TU | Weronika Suszek | Częstochowa | |||||||
TU | Jacek Gdula | Wrocław | Maciej Zachara | Rzeszów | |||||
TT | Krzysztof Lorbiecki | Tuchola | |||||||
TZ | Maciej Urbaniak | Myślenice | |||||||
TU | Katarzyna Urbaniak | Myslenice | |||||||
TT | Joanna Kośnik | Warszawa | |||||||
TZ | KRZYSZTOF NOWAK | Gdańsk | |||||||
TZ | Tomasz Gronau | Warszawa | |||||||
TZ | Adam Skoczyński | Piasek | |||||||
TZ | Arkadiusz Skoczyński | Piasek | |||||||
TU | Wojciech Wójcik | Orientop Wrocław | |||||||
TZ | Zbigniew Socha | Gliwice | |||||||
TZ | Marcin Chrobak | Katowice | |||||||
TU | Justyna Kuźba | Rumia | |||||||
TU | Joanna Kuźba | Rumia | |||||||
TU | Kornelia Nowicka-Bielecka | Rumia | |||||||
TT | Krzysztof Nowicki | Rumia | Marcin Krajkowski | Rumia | |||||
TZ | Paweł Ćwidak | Gdańsk | |||||||
TZ | Marcin Stefaniak | Pęgów | |||||||
TU | Krystyna Polonius | Katowice | |||||||
TU | Andrzej Rybski | Ustrzyki Dolne | |||||||
TZ | Tadeusz Frymark | Bydgoszcz | |||||||
TZ | ROMAN TROCHA | Dzierżoniów | |||||||
TT | Joanna Lewandowska | Rumia | Katarzyna Rojek | Gdańsk | Wojciech Rojek | Gdańsk | |||
TU | Jakub Kuźba | Rumia | |||||||
TZ | Piotr Glinka | Ligota | |||||||
TZ | Krzysztof Miaśkiewicz | Wrocław | |||||||
TU | Aleksandra Czerwińska | Bydgoszcz | |||||||
TZ | Marcin Iwiński | Grudziądz | |||||||
TT | Łukasz Karpiński | Aleksandrów Łódzki | |||||||
TU | Miłosz Wąsikowski | Osie | |||||||
TU | Dominik Chudecki | Osie | |||||||
TU | Bartosz Mróz | Wałdowo Szlacheckie | |||||||
TT | Maciej Mróz | Wałdowo Szlacheckie | |||||||
TT | Kacper Majorkiewicz | Wałdowo Szlacheckie | |||||||
TT | Kacper Stroński | Wałdowo Szlacheckie | |||||||
TT | Kacper Bądkowski | Wałdowo Szlacheckie | |||||||
TT | Kajetan Rożej | Toruń | Jędrzej Dombrowski | Toruń | |||||
TT | Tomasz Waśko | Gdynia | |||||||
TZ | Bartosz Tyczyński | Radom | |||||||
TZ | Piotr Wieczorek | Warszawa | |||||||
TZ | Ryszard Świerczyński | Wrocław | |||||||
TT | Adam Mrozik | Bydgoszcz | |||||||
TZ | Sławomir Frynas | Lublin |
Zgłoszeni po terminie i/lub bez uregulowanego wpisowego (bez gwarancji otrzymania wszystkich świadczeń)
Kategoria | Uczestik 1 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestik 2 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestik 3 | Miejscowość | Wpisowe |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TZ | Michał Grochowski | Gdańsk |